Cultuurnacht Houten | 2019
impressie cultuurnachthouten 2018 jubileum editie
4936
page-template-default,page,page-id-4936,page-child,parent-pageid-825,ajax_fade,page_not_loaded,, vertical_menu_transparency vertical_menu_transparency_on,qode-theme-ver-7.5,wpb-js-composer js-comp-ver-6.0.2,vc_responsive
 

Een kleine impressie van de Cultuurnacht 2019

Cultuurnacht 2019 impressie van René van den Brandt

Cultuurnacht 2019 impressie van René van den Brandt

Klik hier voor de Foto’s 2019 van René
Cultuurnacht 2019 impressie van Albert Wollaars

Cultuurnacht 2019 impressie van Albert Wollaars

Klik hier voor de Foto’s 2019 van Albert in Coco Pazzo
Cultuurnacht 2019 impressie van Karen Voshol

Cultuurnacht 2019 impressie van Karen Voshol

Klik hier voor de Foto’s 2019 van Karen
Schilderij gemaakt tijdens cultuurnacht door Ferdinand Schonberger

Schilderij gemaakt tijdens cultuurnacht door Ferdinand Schonberger

Programma Editie 2019

Een overzicht van de podia, gebeurtenissen en artiesten.

Programma op alfabet

Aniadi Art (Zuidoost-Aziatisch dans) – De Grund
Bastiaan de Zwitser (verteller) – Plein Oude Dorp
Bluez & Bones (band) – Dinner at Six
DJ Luuk – Dinner at Six
Drama Queens (locatietheater) – Slaapcentrum Jongerius
Duo de Kleer & Gyuszi Rezmuves (gypsymuziek) – Albert Heijn Oude Dorp
Dutch Percussie Community – De Grund
Ensemble van het Utrechtsch Studenten Concert – B&O Baak
Ferdinand Schonberger (impressieschilder) – Bij Teus
Friction & The Roots Drivers (reggae) – Theater aan de Slinger
Houtens Muziek Collectief (HMC) – Jef Slijderink
Houtens Kamerorkest – RK-Kerk
Jam sessie(s) – Jongeren Centrum Enter
Jeremy Hazeleger – Kwalitaria (Oude Dorp)
Jos en Koen (locatietheater) – Wagenmakerij Verweij
Nederpop All Stars met speciale gast Henk Westbroek – De Engel (Champagnezaal)
Olivia O’Keeffe (installatiekunst) – Passage Oude Dorp
Omroep Houten – De Roskam (receptie)
On Stage – Pop-up koor (diverse locaties)
Otto Wttewaall – Gemeentetoren
Ralph de Jongh & band XL – De Roskam (Brouwerijzaal)
Robert Jan Stips solo – De Roskam (Brouwerijzaal)
ROMAY – Bistro Opoe Spronk
Ruben van Aêfst (sneltekenaar/cartoonist) – B&O Baak
Tess et Les Moutons (duo) – Bij Teus
Theatergroep Splinter (locatietheater) – Van Dort
The Burnin’ Burritos (tex mex) – Tapperij de Zwijger
Vertelcafé (storytelling) – Theater Aan de Slinger
Vuurvlinder – Coco Pazzo
What.the.funk – De Engel (Champagnezaal)